Postaci.

Yasmin Pierce ( 19l.)

"Miłość jest to jakieś nie wiadomo co, przychodzące nie wiadomo skąd i nie wiadomo jak, i sprawiające ból nie wiadomo dlaczego."

Urodzona 2 czerwca Yasmin jest typową nastolatką z Londynu.Typową ? Nie, nie... Jej rodzice są wybitnie wykształceni oraz przez swoje dumne i dobrze płatne prace są rozpoznawalni.  Yasmin jest "środkowym" dzieckiem w rodzinie Pierce. Jej siostra Alex-  wykształcona studentka oraz 8-letni bliźniacy Kevin i Max są bardzo mądrzy, przez co czasem Yasmin wydaje się, że nie pasuje do rodziny. Ona jest inna,oryginalna i przez to jest postrzegana gorzej przez swoich bliskich. " Rockmanka o artystycznej duszy" ~ Tak określają ją przyjaciele. Wkrótce poznaje Brytyjski boysband ,bożyszczy nastolatek , twórców Little Things ~ zespół One Direction.  Porzucona przez chłopaka dziewczyna odnajdzie miłość, ale czy na pewno odwzajemnioną ?

Alexandra Pierce (21 l.)

"Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu."

Urodzona 18 listopada Alexandra jest mieszkanką Londynu. Studiuje Prawo oraz Medycynę na prestiżowym uniwersytecie. Córka wykształconych rodziców-Roberta oraz Alyshy Pierce. Najstarsza z trójki rodzeństwa. Mądra dziewczyna, która odznacza się zwariowanym stylem życia i dzikim imprezowaniem,podczas gdy rodzice myślą, że grzecznie siedzi w akademiku i czyta kolejne podręczniki. Z początku nie wierzy siostrze o jej przekonaniach co do tego,że zna zespół One Direction ,  lecz gdy ich przedstawia, zmienia zdanie. Wyznaje zasadę : Zero miłości, nauka jest najważniejsza. W życiu kieruje się rozumem, serce pozostaje na drugim planie. Jednak, zmienia zdanie gdy uzależnia się od obecności jednego  chłopaka...

Zayn Malik (20 l.)
"Miłość bez wzajemności zawsze jest najsilniejsza."

Urodzony 12 stycznia, mieszkaniec Bradford, członek zespołu One Direction. Zayn jest typowym 'bad boyem' ,kiedy ktoś go obrazi lub podobnie uczyni z kimś dla niego bliskim,lub słabszym od niego jest gotowy bić się w obronie innych. Pali papierosy, jest tajemniczy, ma zabójczy uśmiech, wobec dziewczyn bywa arogancki i mało uprzejmy. Łamie serca, wykorzystuje , uwodzi ~ tak właśnie postępuje z dziewczynami. Jednak związał się z pewną blondynką, jest z nią szczęśliwy i kompletnie stracił dla niej głowę. Nie słucha rad innych i naiwnie wierzy w każde słowo jego wybranki. Pewnego dnia spotyka  Yasmin, która z czasem mu podpada. A może raczej:Jego Dziewczynie? Pozostaje wobec Pierce nieuprzejmy , ale czy na pewno opiera się jej wdziękom ?

Harry Styles (19 l.)

"Szczerość to najpiękniejsza forma głupoty."

Urodził się 1 lutego,jego rodzinny dom znajduje się w Holmes Chapel . Jest bardzo przywiązany do swojej rodziny,a dla bliskich mu osób jest w stanie poświęcić wszystko. Bezczelny członek zespołu One Direction cieszy się największym powodzeniem wśród młodych fanek. Określany niepoprawnie jako kobieciarz, jednak w głębi jest romantycznym chłopakiem, który po prostu lubi dziewczyny i ma dla nich szacunek. Zaraził się od swojego przyjaciela Zayn'a manią tatuaży, którą ostatnio nałogowo się pochłania. Najbardziej zasłynął z licznych romansów , m.in. z Caroline Flack oraz Taylor Swift. Nadal szuka tej jedynej, której będzie mógł ofiarować swoje serce . Czy wkrótce ją znajdzie ?

Louis Tomlinson (21 l.)

"Większość ludzi potrzebuje więcej miłości,
niż na nią zasługuje."

Urodził się 24 grudnia, mieszkaniec Doncaster. Członek One Direction  zasłynął z licznych dowcipów, przez które jest uwielbiany. Jego odmienny głos przyprawia dziewczyny o miliony ciarek i może właśnie dlatego,dostaje najwięcej propozycji  małżeństw ? Jednak on znalazł już ukochaną,którą jest Eleanor Calder. Mimo wszystko, plotki o romansie Larry czyli Harry i Louis  ,  jak twierdzi na początku było zabawnie,ale z czasem zaczęło to się robić 'dobijające i trudne' dla niego i jego dziewczyny . Chłopak jest wrażliwy, i w przeciwieństwie do Styles'a nie umie powstrzymywać uczuć. Bawi się swoim stylem, a także muzyką i sposobem życia, przez co tylko zbiera pozytywnie do niego nastawionych ludzi.


Niall Horan (20 l.)

"Potrzeba wiele serca, aby tylko trochę kochać."

Urodzony 13 września,mieszkaniec Mullingar ,jako jedyny członek One Direction jest Irlandczykiem. Dziewczyny szaleją na punkcie jego wrażliwości muzycznej, pasji do jedzenia oraz wrodzonego uroku osobistego. Poważne rzeczy zawsze stara się zamienić w żart, by podnieść na duchu swoich przyjaciół  w depresji. Zdaje się na serce, ale potrafi dostrzec coś złego i raptownie się wycofać. Sądzi , że w życiu nie można być śmiertelnie poważnym, a także nie lubi tkwić w tym samym miejscu. Umie grać na gitarze i zaraża tą pasją innych. Z czasem nawet nie zauważy,jak bardzo jego życie się zmieni...

Liam Payne (20 l.)

"Świat jest mały, ale należy do wielkich!"

Urodził się 29 sierpnia, członek One Direction, mieszka w Wolverhampton . Najrozsądniejszy z zespołu i bardzo często musi przywoływać przyjaciół na ziemię, gdy ci zrobią coś nierozsądnego. Stąd trafna ksywka 'Daddy Direction'. Wrażliwy romantyk o wielkim sercu. Dla swojej wybranki jest w stanie przenieść nawet góry. Posiada wielkie ambicje oraz ma manię częstego zmieniania fryzur. Pociągają go spokojne,wrażliwe dziewczyny z niebanalną wiedzą. Uwielbia tańczyć,a kiedy nie może tańczyć normalnie,wykonuje taneczne ruchy palcami ! Któregoś razu zostaje posądzony o romans z jedną z sióstr Pierce, a inni mają powody i argumenty by wierzyć w te oskarżenia. 


Eleanor Calder ( 20 l.)
"Kocham Louisa za to, jaką jest osobą, a nie za to że jest w One Direction."

Urodziła się 16 lipca, fanka One Direction, zamieszkała w Manchesterze. Nastolatka z nienagannym stylem oraz urodą, z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie. Skromna, miła,z początku nieśmiała, przyjacielska. Uwielbia spędzać czas z Louisem Tomlinsonem ~swoim chłopakiem. Niestety przez różne zdjęcia lecą na nią masy hejtów, z życzeniami śmierci oraz wyzwiskami. Dziewczynie nie jest z tym najlepiej,ale jest na tyle silna, że sobie z tym radzi. Jest przyjaciółką chłopaków z zespołu. Zaprzyjaźniła się z Yasmin .

Jacqueline Donovan ( 19 l.)
" Udawaj, że się szanujesz, a będziesz szanowany "

Urodziła się 10 kwietnia w Mullingar. Dziewczyna Zayna Malika , wykorzystuje go dla sławy i uzyskania prestiżu oraz drogich rzeczy. Próżna,egoistyczna, wredna i sztuczna dziewczyna o wybujałym ego ,nie widzi świata poza sobą ,a w życiu zależy jej tylko na bogactwie i popularności.. Uwielbia być w centrum zainteresowania. Nienawidzi Yasmin od pierwszego spojrzenia na nią.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz